September 2018

Pozvánka na seminář

Připravili jsme pro vás sebepoznávací seminář:
NAJDI SAMA SEBE dle STYLOVÉHO KLÍČE

Chcete se v sobě lépe zorientovat, zjistit, kdo vlastně jste a ne kým byste měla být. Proč vám některé věci jdou skvěle a jiné vůbec?
Proč jste jiná než matka, sestra, kamarádka?
Stále se srovnáváte s okolím a snažíte se zapadnout a ono to nějak nejde…
Nejen na tyto otázky se pokusíme poutavou formou odpovědět na našem semináři
NAJDI SAMA SEBE dle STYLOVÉHO KLÍČE
Průvodkyní bude Ing. Hana Karbulková a Bc. Lenka Votavová www.sama-sebou.cz, www.amaru.cz
Na semináři máte možnost prostřednictvím metody 8 stylových klíčů (OCTO CODES) najít sama sebe. Autorkou této metody je módní návrhářka Táňa Havlíčková, která vypozorovala, že lidé kteří se podobně oblékají, se také podobně chovají a mají podobné talenty.
Provedeme vás všemi 8 styly, přiblížíme vám chování každého stylu, talenty, poslání a také jaké oblečení každému stylu sluší a ve kterém se cítí dobře. Protože cítit se dobře, dělat co nás baví a být šťastni, je přáním nás všech.
A toto vše propojíme také se stravou neb žít jen z prány ještě neumíme a většinou ani nechceme a proto nás jídlo a vaření velice ovlivňují. Pomáhají tvořit naše tělo i nás. Strava ovlivňuje, jak vypadáme i jak se cítíme. Vaření se prolíná životem každé ženy od začátku do konce. Je to tvorba, která pomáhá ukázat nám i světu, kdo jsme. Jíš jídlo, které vyjadřuje, kým jsi? Prospívá tvému tělu i duši? Vaříš, tedy tvoříš, podle sebe nebo jen kopíruješ modely blízkých žen či módní trendy? Na tyto a mnoho dalších otázek si budeme odpovídat. Probereme vaření, jídlo a mnoho dalších aspektů, které působí na náš stav spokojenosti se sebou sama, na náš pocit sebedůvěry.

Těšíme se na setkání s vámi Hanka a Lenka
Najdi sama sebe dle stylového klíče -ombré

Pozvánka na seminář

Endocare ve spolupráci s Allmedou pro vás připravil sebepoznávací seminář: NAJDI SAMA SEBE dle STYLOVÉHO KLÍČE

Kdy: 6.října 2018 10.00-16.00 hodin
Kde: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2 Vinohrady, www.prostor8.cz
Cena: 1.000KčChcete se v sobě lépe zorientovat, zjistit, kdo vlastně jste a ne kým byste měla být. Proč vám některé věci jdou skvěle a jiné vůbec?
Proč jste jiná jež matka, sestra, kamarádka?
Stále se srovnáváte s okolím a snažíte se zapadnout a ono to nějak nejde…
Nejen na tyto otázky se pokusíme poutavou formou odpovědět na našem jednodenním semináři: NAJDI SAMA SEBE dle STYLOVÉHO KLÍČE

pozvánka