Co dělámOdblokování

– pomáhám klientům při hledání příčin jejich „problémů“. Věřím tomu, a mám vyzkoušeno, nejen na sobě, že vše si tvoříme v naší hlavě. A pokud najdeme, kde jsme konkrétní nefunkční postoj získali a uvědomíme si ho, můžeme se ho i zbavit a nahradit postojem funkčním.
Vše většinou vychází z našich postojů, které jsme se naučili v dětství. Ocitli jsme se v nějaké nepříjemné situaci, se kterou jsme si nevěděli rady, a ten nepříjemný pocit už v nás zůstal a způsobuje problémy v dalším životě. Toto můžeme, s pomocí svalového testu, najít, uvědomit a tím změnit postoj. A díky této změně se začít cítit dobře.

Konzultace ke stylům

– pomáhám klientům najít svůj styl dle metody Octo Codes. Pokud zjistíme svůj styl, můžeme lépe pochopit sami sebe, najít své talenty a postoje. Prostě zjistit „proč to tak mám“. Případně jak to mají naši rodiče prarodiče, sourozenci, děti, přátelé. Což nám pomůže je pochopit, přestat se trápit tím, že jsme jiní než oni a začít se cítit dobře.

Šatník

– pokud známe svůj styl, je fajn se podle něj taky oblékat. Neznamená to, že každý styl má „svou uniformu“, nic není dogmaticky určeno. Každému sluší jiné barvy a v každém stylu je dost možností a odlišností pro všechny. Mohu vám pomoci projít šatník, vyřadit co už vůbec ne, nechat neutrální oblečky (některé „hadříky“ sluší více stylům) a nakombinovat to, co je super pro vás a v čem se budete dobře cítit.

Nákupy

– poradím vám při nákupech nového oblečení, botiček, kabelek…, samozřejmě, aby vám to slušelo a hlavně, aby jste se dobře cítili.